Andromed

andromed_bina

Andromed, Ankara'da 1992 yılında kuruldu. Şirketimiz 1992'den 2003 yılına kadar Ankara Merkez, İstanbul ve İzmir şubelerden olmak üzere 3 farklı merkezden Türkiye pazarına hizmette bulunmuştur. 2003 senesinde merkez ofis İstanbul`a taşınmıştır.


Andromed, farklı ABD ve Avrupa firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yıllardan beri başarı ile sürdürmektedir ve özellikle de Plastik Cerrahi, dermatoloji ve Üroloji alanlarında cihaz ve ekipman satış, teknik-medikal destek gibi alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir.


Plastik Cerrahi'de Eurosilicone ve Nagor firmaları; Estetik alanlarında ise Cutera, Sharplight, Quanta System, Energist, Iridex gibi tanınmış büyük yabancı firmaların distribitörlüğünü üstlenen Andromed 350 üzerinde estetik referansa sahiptir.


Andromed estetik sektöründen farklı olarak, Üroloji alanında da sunmakta olduğu akıllı, modern, güvenli ürün ve çözümler ile tıbbi profesyoneller ve alıcılar için ilk tercih haline gelmiştir. Prostat tedavisi için kullanılmakta olan Greenlight lazer ve estetik lazerleri gibi ürünlerimiz Türkiye'nin her yerinde birçok büyük hastanede ve kurumda kullanılmaktadır.