Cutera Lazer Sistemleri

cutera

Cutera laser-ışık bazlı medikal ekipman geliştirme, üretim, pazarlama ve satış için 1998 senesinde ABD'de San Francisco, California'da kurulmuştur.

Cutera'nın bünyesinde bulunan mühendisler ilk olarak CO2 ve Nd:YAG laser birimleriyle üretime başlayıp sonra da bugünkü birim dalga boylarını da üretime eklediler.

Cutera işinde uzmanlaşmış doktorlara prof. çözümler verir. Dünyada yapılmakta olan organizasyonlar sayesinde hekim ve hastaların eğitimi, müşterilerin eğitimi gibi etkinliklerini gerçekleştirir. Ayrıca yatırımınızın korunması ve eskimemesi için yükseltme ve güncelleme (upgrade-update) çözümlerini sunar.

  • Epilasyon: Tüm vücut bakımında en fazla tercih edilmekte olan laser metotu
  • Non-Ablatif: İleri derece cilt kızarıklığı, geniş gözenekler ve pigmentsel sorunlar (kesintisiz işlemler) için yaygın kullanılır.
  • Fraksiyonel + Ablatif Yenileme:İnvazif, deri kırışıklıklarında etkili
  • Vasküler: Yüzde ve bacaktaki ortak damarlarda, alt anormalitelerde, vasküler durumlar gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Dünya çapında kırk ülkede varlığı olan Cutera'nın; laser çözümlerde toplam ağı yaklaşık 4.000 'dir. Cutera satış operasyonlarını direkt organizasyonlar ya da distribütörler ile gerçekleştirir. Cutera, 2004 senesinde NASDAQ'da (CUTR) halka açık bir kurum haline geldi.

Etiketler: laser alexandrite x lightsheer, alexandrite lazer yuz, alexandrite lazer yan etkileri, alexandrite lazer yorumları